Canitez Elektronik
0850 480 3366
Yetkili Bayi
 
Dsmart Buca Dsmart
D-Smart İzmir Servisleri
SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

Buca Dsmart 0850 480 3366 Dsmart Buca

 

Buca Dsmart abone başvuru merkezi müşterilerine Dsmart İnternet kampanyaları paketleri yeni abonelik servis kurulum randevu kayıt hizmetleri sunmaktadır. Dsmart Buca bayi başvuru merkezi uzman müşteri hizmetleri indirimli paket ve çözümleri ve kampanya fırsat olanakları ile dsmart bireysel ve ticari üyelik kayıt işlemlerinize yardımcı olmaktadır.
 

D-Smart Buca

D-Smart; Türkiye'de lider dijital yayın platformlarındandır. Tv yayın platformlarındaki en zengin içerikleriyle hizmet paketlerini sürekli yükselten ve geliştiren D-Smart, özel tematik kanalları; HD yayın yapan 41 kanal; seçkin ulusal kanalları; Türksat'ta yayın yapan en iyi yerli ve yabancı yüzlerce kanalı ve kaliteli içerik paketlerini kullanıcılarına sunmaktadır. 
 
Dsmart internet ve dijital teknolojilerin kesişim noktasında yaptığı yatırımlarla büyümeye devam ediyor. Dsmart Tv + internet hizmetleriyle müşterilerine tek elden ihtiyaç duyacağı tüm ürünleri sağlayarak hizmet kolaylığı sunmaktadır. Dsmart'ın bir çok avantajlı fiyatları yanında dilediğinizi izleyebileceğiniz paketleri oluşturmaktadır. Şampiyonlar Ligi ve UEFA maçları, NBA, La Liga ve EuroLeague Basketbol maçları, Formula 1, Motor GP gibi birçok spor içeriğinin yanı sıra, Film, Dizi, Yaşam, Belgesel, Müzik ve Çocuk kanallarıyla içeriklerini çok daha renkli hale getiriyor.
 
Buca Dsmart, Dsmart Buca servis abone satış noktası merkezi. D-Smart Buca 18 Ekim 2017 güncel Dsmart fiyatları
 

Dsmart Buca Servis

Hala Dsmart üyesi değilseniz! Dsmart Buca servis abone merkezimizi arayın. Dsmart'ın indirimli kampanya seçeneklerinden hemen yararlanın, şimdi üye olursanız dizi paketi kampanyası ilk 6 ay sadece 10 tl üstelik içerisinde ilk 6 ay sinema hediyesiylede keyfinizi ikiye katlayın, dizi paketine ilk 6 ay giriş paketi fiyatına sahip olmak için D-smart Buca 0850 480 3366 iletişim numaramızdan bize ulaşın.
 
 

Buca Dsmart ve internetin inanılmaz avantajları

İnanılmaz fiyatlar şimdi D-smart'ın seçkin kanalları dsmart dizi, dsmart film, dsmart belgesel, dsmart çocuk, dsmart spor ve daha birçok programı ve dsmart limitsiz internet artık tek pakette buluştu.üstelik mükemmel bir fırsat daha sunan dsmart, diğer internet servis sağlayıcılarıyla yaptığınız taahhütü bozarak D-Smart geçişinizi sağlayıp taahhüt bozma bedelinizi de karşılamakta. Dsmart artık teknolojinin öncüsü fiber interneti de hizmetinize sunarak kesintisiz ve kaliteli internet kullanmanın keyfini yaşatmaktadır. Hemen üye olup bu avantajlardan sizler de yararlanmak istiyorsanız D-Smart Buca satış noktası merkezi 0850 480 3366 iletişim numaramızı arayın aklınızdaki tüm sorularınızı yanıtlayım size en uygun Dsmart paketini birlikte belirleyelim.
 

Dsmart Buca Abone Merkezi

Şimdi Dsmart'da çok avantajlı teklifler var. Dsmart paketlerinden ve indirimlerden yararlanarak Dsmart Buca abone merkezinden çok kolay ve hızlı bir şekilde abonelik işlemlerinizi gerçekleştirip Dsmart keyfini hemen yaşamaya başlayabilirsiniz. Buca Dsmart 0850 480 3366 müşteri temsilcilerimiz sizin ihtiyaç duyacağınız paketler konusunda bilgilendirip, abonelik işlemlerinizi daha bilinçli yapmanıza yardımcı olacaktır. En avantajlı kampanya seçenekleriyle, merak ettiğiniz tüm soruları sizin ihtiyaçlarınızı daha iyi anlayan Dsmart Buca müşteri temsilcilerimiz sorularınızı yanıtlamaktan keyif alacaktır.
 
 
 
Buca Dsmart internet satış ve hizmet merkezimizden; Buca Dsmart Aboneliği, Buca Dsmart Kurulumu, Buca Dsmart İnternet Satışı, BucaDsmart Satış Destek
 

 

dsmart Tire
T.P.E. tarafından Tescil Edilmiştir. Tüm görsel ve yazılı materyalin izin alınmadan kullanılması durumunda cezai işlem uygulanacaktır.
Telif Hakları Uyarısı | © 2012 smart-izmir.gov.tv.tr D-Smart Çözüm Ortağıdır - Tüm Hakları Saklıdır